články

LÁKÁ VÁS VYZKOUŠET SI ŠKOLU SMYKU? ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

Chcete se naučit ovládat své vozidlo v krizových situacích? Rádi vám pomůžeme. Připravili jsme soutěž o poukaz na školu smyku, kde se naučíte neztratit kontrolu při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit. 

Celkem pro vás máme 3 krásné ceny:

1. cena: poukaz na školu smyku

2. cena: sada nářadí 

3. cena: alkohol tester


Jak se zapojit do soutěže? 

Stačí se zaregistrovat na stránkách RadRidim.cz a souhlasit s pravidly soutěže a se zařazením do soutěže. 

Jste již registrováni? Nevadí, i vy máte možnost se do soutěže zapojit. Stačí když se přihlásíte ke svému účtu a budete souhlasit se zařazením do soutěže.

Soutěž končí 15. 04. 2018 ve 12:00 a my poté vylosujeme 3 výherce, kteří splnili podmínky soutěže. 

Tak vzhůru do toho » 

Chtěli byste projít školou bezpečné jízdy? Zapojte se do naší soutěže!

Chcete se naučit řídit tak, abyste nad autem neztráceli kontrolu ani v krizových situacích? Štěstí přeje připraveným! Osvojte si pravidla a zásady, které vám pomohou zůstat v klidu a vyzkoušejte si, co všechno vás na silnici můžete potkat. Připravili jsme pro vás soutěž o poukaz na školu bezpečné jízdy, kde se naučíte jak reagovat při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

I v mokru a dešti můžeme jezdit bezpečně

Jízda v dešti, ať už při lehkém mrholení či v pekelném lijáku, může být jednou z nejobtížnějších jízdních situací, s nimiž se jako řidič setkáte. Deštivé podmínky jsou přímo spojeny s vyšším výskytem nehod. Bez ohledu na to, v jakém regionu žijete, je téměř jisté, že někdy budete muset vyjet v dešti. Když víte, jak mokré silnice a snížená viditelnost ovlivňují chování vašeho vozu, budete schopni jezdit bezpečně i za deště.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Umíte správně používat mlhová světla?

Mají na práci přesně to, co mají v názvu, ale někteří motoristé si s nimi stejně často nevědí rady. Tento článek vám poradí, kdy mlhovky používat, a kdy ne.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat