články

Výměna pneumatik se slevou od TIPLI

Protože teplé počasí už klepe na dveře, končí povinnost mít na autě zimní obutí a nastává období přezouvání pneumatik. Jak na výměně pneumatik ušetřit? Náš partner Tipli vám pomůže. Přečtěte si celý článek.


Vyměňte si pneumatiky za nové chytře s AXA

Jak tentokrát ušetřit na přezutí pneumatik? Přezujte letos pneumatiky chytře. Jedním z partnerů AXA Drive a stránek RadRidim.cz je portál Tipli.cz, díky kterému získáte po nákupu část peněz zpět na váš účet. Peněžní odměny získáváte z každého internetového nákupu vykonaného přes stránku Tipli.cz. Navíc pro všechny registrované na stránce RadRidim.cz připravil tento partner VIP účet s vyšší odměnou o 20 %.

Peníze zpět z nákupu a montáže pneumatik získáte na Tipli nebo Pneushop.cz.

Co je to Tipli

Cashback je moderní služba, s kterou získáte peníze zpět za každý internetový nákup. Tuto revoluci ve světě internetových nákupů už přes rok zdarma nabízí portál Tipli.cz. 

Na Tipli najdete přes 450 populárních českých i zahraniční obchodů, které vám de facto zaplatí za každý provedený nákup. Náš partner  také denně aktualizuje přehled všech platných akcí a slevových kuponů na českém internetu, s kterými jsou nákupy ještě výhodnější. 

Na první pohled může cashback působit složitě, ale pro získání odměny se stačí zdarma registrovat na Tipli.cz, vybrat si e-shop a použít tlačítko "Přejít do obchodu". Další postup již znáte, vyberete si zboží a nakoupíte na daném e-shopu.

Tlačítko "Přejít do obchodu" je ve skutečnosti alfou a omegou celého kouzla nazývané cashback. Díky tomuto prokliku se e-shopy dozvědí, že zákazník přišel právě díky službě Tipli a vyplatí vám předem stanovenou odměnu. Tyto peníze si pak jednoduše necháte zaslat na bankovní účet.

Nezapoměňte, že s registrací na RadRidim získáte VIP účet na TIPLI, který zvýší cashback odměny o 20 % u více než 450 e-shopů.


Chtěli byste projít školou bezpečné jízdy? Zapojte se do naší soutěže!

Chcete se naučit řídit tak, abyste nad autem neztráceli kontrolu ani v krizových situacích? Štěstí přeje připraveným! Osvojte si pravidla a zásady, které vám pomohou zůstat v klidu a vyzkoušejte si, co všechno vás na silnici můžete potkat. Připravili jsme pro vás soutěž o poukaz na školu bezpečné jízdy, kde se naučíte jak reagovat při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

I v mokru a dešti můžeme jezdit bezpečně

Jízda v dešti, ať už při lehkém mrholení či v pekelném lijáku, může být jednou z nejobtížnějších jízdních situací, s nimiž se jako řidič setkáte. Deštivé podmínky jsou přímo spojeny s vyšším výskytem nehod. Bez ohledu na to, v jakém regionu žijete, je téměř jisté, že někdy budete muset vyjet v dešti. Když víte, jak mokré silnice a snížená viditelnost ovlivňují chování vašeho vozu, budete schopni jezdit bezpečně i za deště.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Umíte správně používat mlhová světla?

Mají na práci přesně to, co mají v názvu, ale někteří motoristé si s nimi stejně často nevědí rady. Tento článek vám poradí, kdy mlhovky používat, a kdy ne.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat