články

Výměna pneumatik se slevou od TIPLI

Protože teplé počasí už klepe na dveře, končí povinnost mít na autě zimní obutí a nastává období přezouvání pneumatik. Jak na výměně pneumatik ušetřit? Náš partner Tipli vám pomůže. Přečtěte si celý článek.


Vyměňte si pneumatiky za nové chytře s AXA

Jak tentokrát ušetřit na přezutí pneumatik? Přezujte letos pneumatiky chytře. Jedním z partnerů AXA Drive a stránek RadRidim.cz je portál Tipli.cz, díky kterému získáte po nákupu část peněz zpět na váš účet. Peněžní odměny získáváte z každého internetového nákupu vykonaného přes stránku Tipli.cz. Navíc pro všechny registrované na stránce RadRidim.cz připravil tento partner VIP účet s vyšší odměnou o 20 %.

Peníze zpět z nákupu a montáže pneumatik získáte na Tipli nebo Pneushop.cz.

Co je to Tipli

Cashback je moderní služba, s kterou získáte peníze zpět za každý internetový nákup. Tuto revoluci ve světě internetových nákupů už přes rok zdarma nabízí portál Tipli.cz. 

Na Tipli najdete přes 450 populárních českých i zahraniční obchodů, které vám de facto zaplatí za každý provedený nákup. Náš partner  také denně aktualizuje přehled všech platných akcí a slevových kuponů na českém internetu, s kterými jsou nákupy ještě výhodnější. 

Na první pohled může cashback působit složitě, ale pro získání odměny se stačí zdarma registrovat na Tipli.cz, vybrat si e-shop a použít tlačítko "Přejít do obchodu". Další postup již znáte, vyberete si zboží a nakoupíte na daném e-shopu.

Tlačítko "Přejít do obchodu" je ve skutečnosti alfou a omegou celého kouzla nazývané cashback. Díky tomuto prokliku se e-shopy dozvědí, že zákazník přišel právě díky službě Tipli a vyplatí vám předem stanovenou odměnu. Tyto peníze si pak jednoduše necháte zaslat na bankovní účet.

Nezapoměňte, že s registrací na RadRidim získáte VIP účet na TIPLI, který zvýší cashback odměny o 20 % u více než 450 e-shopů.


Víte, jak se chovat při dopravní nehodě?

Články o tom, co dělat při dopravní nehodě, by se daly přehazovat vidlemi. Když ale dojde na lámání chleba, často se ukáže, že spousta lidí neví, co a jak. Většina z nás totiž nepočítá s tím, že by se někdy mohla stát účastníkem dopravní nehody, a je to pochopitelné. Na druhou stranu jestli existuje v životě situace, kdy se opravdu vyplatí být připraven místo překvapen, je to právě okamžik dopravní nehody, zejména když je vážnější. Proto si dnes tuhle důležitou látku trochu zopakujeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Centra měst kompletně bez aut. Zelená utopie nebo nový standard?

Aby sa nám lepšie dýchalo a žilo – základná premisa vzniku a následnej diskusie týkajúca sa tzv. nízkoemisných zón. Spravidla sa zavedenie týchto zón týka centier väčších miest, ktoré by na základe vyhlášky mali obmedziť prístup automobilom, ktoré nespĺňajú predpísaný emisný limit. Cieľom je zníženie hluku, väčšia bezpečnosť chodcov, zlepšenie kvality ovzdušia, a teda aj celkového života v meste. Pre rezidentov mestských centier win-win, nie? Zo žiadnej regulácie sa však netešia všetci. Kde nízkoemisné zóny fungujú a aké sú naopak ich úskalia?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Jak hudba ovlivňuje vaše chování za volantem?

Spousty řidičů si bez ní neumí cestu kamkoliv ani představit, spousty z nich se právě kvůli ní za volant vyloženě těší. Řeč je o hudbě, v jejíž společnosti polykáte kilometry, ani nevíte jak. Mohla by ale tahle zdánlivě nevinná radost působit negativně na vaše řidičské schopnosti, či dokonce i zdraví?

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat