články

Výměna pneumatik se slevou od TIPLI

Protože teplé počasí už klepe na dveře, končí povinnost mít na autě zimní obutí a nastává období přezouvání pneumatik. Jak na výměně pneumatik ušetřit? Náš partner Tipli vám pomůže. Přečtěte si celý článek.


Vyměňte si pneumatiky za nové chytře s AXA

Jak tentokrát ušetřit na přezutí pneumatik? Přezujte letos pneumatiky chytře. Jedním z partnerů AXA Drive a stránek RadRidim.cz je portál Tipli.cz, díky kterému získáte po nákupu část peněz zpět na váš účet. Peněžní odměny získáváte z každého internetového nákupu vykonaného přes stránku Tipli.cz. Navíc pro všechny registrované na stránce RadRidim.cz připravil tento partner VIP účet s vyšší odměnou o 20 %.

Peníze zpět z nákupu a montáže pneumatik získáte na Tipli nebo Pneushop.cz.

Co je to Tipli

Cashback je moderní služba, s kterou získáte peníze zpět za každý internetový nákup. Tuto revoluci ve světě internetových nákupů už přes rok zdarma nabízí portál Tipli.cz. 

Na Tipli najdete přes 450 populárních českých i zahraniční obchodů, které vám de facto zaplatí za každý provedený nákup. Náš partner  také denně aktualizuje přehled všech platných akcí a slevových kuponů na českém internetu, s kterými jsou nákupy ještě výhodnější. 

Na první pohled může cashback působit složitě, ale pro získání odměny se stačí zdarma registrovat na Tipli.cz, vybrat si e-shop a použít tlačítko "Přejít do obchodu". Další postup již znáte, vyberete si zboží a nakoupíte na daném e-shopu.

Tlačítko "Přejít do obchodu" je ve skutečnosti alfou a omegou celého kouzla nazývané cashback. Díky tomuto prokliku se e-shopy dozvědí, že zákazník přišel právě díky službě Tipli a vyplatí vám předem stanovenou odměnu. Tyto peníze si pak jednoduše necháte zaslat na bankovní účet.

Nezapoměňte, že s registrací na RadRidim získáte VIP účet na TIPLI, který zvýší cashback odměny o 20 % u více než 450 e-shopů.


Sdílet článek

Jak umýt auto a nezničit ho při tom

Pravidelně umývané vozidlo rozhodně vypadá lépe, ale to není jediný důvod, proč to dělat. Správně provedeným mytím exteriéru prodlužujete životnost laku a také zůstatkovou hodnotu vozu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Přezutí na letní pneumatiky vám ušetří nervy i peníze

Jarní přezouvání pneumatik by mělo být součástí sezónní údržby vozidla. Ta může včas odhalit hrozící potíže a zabránit nehodě nebo případné nákladnější opravě, pokud by byl problém zanedbán. Kdy se mají pneumatiky přezouvat, závisí především na vaší úvaze a dlouhodobější předpovědi počasí.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

LÁKÁ VÁS VYZKOUŠET SI ŠKOLU SMYKU? ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

Chcete se naučit ovládat své vozidlo v krizových situacích? Rádi vám pomůžeme. Připravili jsme soutěž o poukaz na školu smyku.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat