články

Chtěli byste projít školou bezpečné jízdy? Zapojte se do naší soutěže!

Jak se můžete zúčastnit?

Chcete se naučit řídit tak, abyste nad autem neztráceli kontrolu ani v krizových situacích?  Štěstí přeje připraveným! Osvojte si pravidla a zásady, které vám pomohou zůstat v klidu a vyzkoušejte si, co všechno vás na silnici můžete potkat. Připravili jsme pro vás soutěž o poukaz na školu bezpečné jízdy, kde se naučíte jak reagovat při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit.

Celkem pro vás máme 3 krásné ceny:

1. cena: poukaz na školu bezpečné jízdy

2. cena: poukaz na školu parkování

3. cena: alkohol tester

 

Zaregistrujte se na stránkách RadRidim.cz a potvrďte souhlas s pravidly  a se zařazením do soutěže.

Pokud jste na stránkách už registrováni, pro zapojení do soutěže stačí, když se přihlásíte ke svému účtu  a odkliknete souhlas se zařazením do soutěže.

Soutěž končí 15. 3. 2019 ve 12.00 hodin a my poté vylosujeme 3 šťastné výherce, kteří splnili podmínky.

Tak hurá do toho!


Čeká vás dlouhá cesta autem? Těchto 6 vychytávek vám ji zpříjemní

Jedete na výlet do Chorvatska, Itálie či na Šumavu? Víme, jak si zajistíte pohodlí kdykoliv a kdekoliv. Každý z vlastní zkušenosti určitě ví, jak může být cestování autem úmorné, a to především během horkých letních dnů. Ať už pojedete kamkoli, jistě oceníte těchto pár praktických vychytávek.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Vraťte se ve zdraví – maličkosti, které vás v autě mohou stát i život

Každý z nás zná asi takovou tu klasickou idylku při poklidné cestě za sluncem. Mobil v ruce, nohy pohodlně natažené na palubní desce, láhve s pitím, hrnky s kávou a plno dalších tolik potřebných věcí všude okolo. Když k tomu přidáme ještě děti na zadních sedačkách hrající si s tablety, dokonale vražedné prostředí z pohledu bezpečnosti je na světě, a přitom tradá na výlet či dovču.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Víte, jak se chovat při dopravní nehodě?

Články o tom, co dělat při dopravní nehodě, by se daly přehazovat vidlemi. Když ale dojde na lámání chleba, často se ukáže, že spousta lidí neví, co a jak. Většina z nás totiž nepočítá s tím, že by se někdy mohla stát účastníkem dopravní nehody, a je to pochopitelné. Na druhou stranu jestli existuje v životě situace, kdy se opravdu vyplatí být připraven místo překvapen, je to právě okamžik dopravní nehody, zejména když je vážnější. Proto si dnes tuhle důležitou látku trochu zopakujeme.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat