články

Chtěli byste projít školou bezpečné jízdy? Zapojte se do naší soutěže!

Jak se můžete zúčastnit?

Chcete se naučit řídit tak, abyste nad autem neztráceli kontrolu ani v krizových situacích?  Štěstí přeje připraveným! Osvojte si pravidla a zásady, které vám pomohou zůstat v klidu a vyzkoušejte si, co všechno vás na silnici můžete potkat. Připravili jsme pro vás soutěž o poukaz na školu bezpečné jízdy, kde se naučíte jak reagovat při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit.

Celkem pro vás máme 3 krásné ceny:

1. cena: poukaz na školu bezpečné jízdy

2. cena: poukaz na školu parkování

3. cena: alkohol tester

 

Zaregistrujte se na stránkách RadRidim.cz a potvrďte souhlas s pravidly  a se zařazením do soutěže.

Pokud jste na stránkách už registrováni, pro zapojení do soutěže stačí, když se přihlásíte ke svému účtu  a odkliknete souhlas se zařazením do soutěže.

Soutěž končí 5. 12. 2018 ve 12.00 hodin a my poté vylosujeme 3 šťastné výherce, kteří splnili podmínky.

Tak hurá do toho!


I v mokru a dešti můžeme jezdit bezpečně

Jízda v dešti, ať už při lehkém mrholení či v pekelném lijáku, může být jednou z nejobtížnějších jízdních situací, s nimiž se jako řidič setkáte. Deštivé podmínky jsou přímo spojeny s vyšším výskytem nehod. Bez ohledu na to, v jakém regionu žijete, je téměř jisté, že někdy budete muset vyjet v dešti. Když víte, jak mokré silnice a snížená viditelnost ovlivňují chování vašeho vozu, budete schopni jezdit bezpečně i za deště.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Umíte správně používat mlhová světla?

Mají na práci přesně to, co mají v názvu, ale někteří motoristé si s nimi stejně často nevědí rady. Tento článek vám poradí, kdy mlhovky používat, a kdy ne.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Vyčistěte interiér svého auta jako profesionál

Čištění interiéru automobilu není obtížné, ale může to být časově náročné a možná se trochu zašpiníte, protože je třeba vydat se do různých zákoutí a míst, kde se skrývá prach a špína. Ale s naším návodem si s tím poradíte rychle a vynikajícím výsledkem. Zkrátka jako profík.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat