články

Řídím rád 

Chtěli byste projít školou bezpečné jízdy? Zapojte se do naší soutěže!

Chcete se naučit řídit tak, abyste nad autem neztráceli kontrolu ani v krizových situacích? Štěstí přeje připraveným! Osvojte si pravidla a zásady, které vám pomohou zůstat v klidu a vyzkoušejte si, co všechno vás na silnici můžete potkat. Připravili jsme pro vás soutěž o poukaz na školu bezpečné jízdy, kde se naučíte jak reagovat při smyku, jak na jízdu po kluzké ploše či nouzové brzdění. Určitě je na co se těšit.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Vyčistěte interiér svého auta jako profesionál

Čištění interiéru automobilu není obtížné, ale může to být časově náročné a možná se trochu zašpiníte, protože je třeba vydat se do různých zákoutí a míst, kde se skrývá prach a špína. Ale s naším návodem si s tím poradíte rychle a vynikajícím výsledkem. Zkrátka jako profík.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Jak umýt auto a nezničit ho při tom

Pravidelně umývané vozidlo rozhodně vypadá lépe, ale to není jediný důvod, proč to dělat. Správně provedeným mytím exteriéru prodlužujete životnost laku a také zůstatkovou hodnotu vozu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

LÁKÁ VÁS VYZKOUŠET SI ŠKOLU SMYKU? ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

Chcete se naučit ovládat své vozidlo v krizových situacích? Rádi vám pomůžeme. Připravili jsme soutěž o poukaz na školu smyku.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Pomoc při defektu pneumatiky a došlém palivu - AXA Partners

Na cestách může dojít k mnoha nečekaným situacím jako je defekt pneumatiky nebo zastavení vozidla kvůli nedostatku paliva, když si zrovna nevšimnete blikající kontrolky. Registrací na RadRidim.cz získáte zdarma AXA voucher na asistenční služby.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Jak odstranit skvrnu od oleje v garáži?

Téměř všechny majitele automobilů trápí nevzhledné skvrny od oleje v garáži a na příjezdové cestě. Tyto skvrny jsou nejen nevzhledné, ale i nebezpečně kluzké, dokud nezaschnou. Nedaří se vám se s těmito skvrnami vypořádat? Máme pro vás několik triků.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Chytré auto od T-Mobile se slevou od AXA

Chytré auto je produkt společnosti T-mobile, který vám umožňuje komunikovat s vaším vozidlem.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
Řídím rád 

Pro koho je vhodná automatická převodovka a pro koho manuální?

Neexistuje obecná shoda, jaký druh převodovky je lepší - automatická nebo manuální. Pokud uvažujete, kterou z těchto převodovek si pořídit, věnujte čas našemu článku a přečtěte si jejich výhody a nevýhody.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat