Získejte aplikaci

AXA DRIVE

a staňte se bezpečným, ohleduplným a šetrným řidičem. Aplikace měří každou jízdu, hodnotí jí, a na konci cesty nabízí tipy, jak je možné jízdu pro příště zlepšit. Zároveň ukazuje jednotlivé problémové úseky cesty, ať jste prudce brzdili nebo třeba zatáčeli.

Aplikace AXA Drive měří

Zrychlení

S AXA Drive není nutné jezdit jako závodník

Zatáčení

Čím plynuleji zatáčíte, tím lepší máte AXA Skóre

Brzdění

Náhlým brzděním riskujete nejen poranění krku, ale i snížení AXA Skóre

Tempo jízdy

Udržujte rychlost podobnou ostatním řidičům kolem vás

Vše se děje automaticky

Aplikace sama pozná, kdy už jste na cestě a začne s měřením. Díky tomu už vy nemusíte nic nastavovat. Jakmile ujedete první 3 kilometry nebo jízda trvá alespoň pár minut, začne měřit a analyzovat vaše řízení v jednotlivých úsecích jízdy - ať už zrychlujete, zatáčíte, měníte tempo jízdy nebo brzdíte. Nezapomeňte - každá jízda se počítá. Pokud zrovna neřídíte, deaktivujte si automatické měření jízdy.

Prší, sněží nebo je sucho, vždy jsme s vámi

Aplikace během vaší cesty bere v potaz aktuální povrch vozovky i počasí. Poté co dojedete, aplikace zhodnotí vaši jízdu pomocí bodového AXA skóre a nabídne vám tipy, jak svou jízdu můžete příště ještě zlepšit.

Sbírejte body

Rádi sledujete svůj pokrok? Každá jízda je hodnocena body prostřednictvím AXA skóre. Jednotlivá hodnocení si pak můžete porovnávat a sledovat, jak vám to jde.

Poradíme vám, jak jezdit ještě lépe

Chcete se neustále zlepšovat? Využijte náš personalizovaný tip pro další jízdu. Nezáleží na tom, jestli jste jeli městem nebo přírodou, za deště nebo když sněžilo, aplikace vždy bude brát v potaz aktuální prostředí a přizpůsobí tomu i jednotlivé tipy.

Stáhněte si aplikaci a staňte se lepším řidičem

Certifikát jako odměna za vaši ohleduplnou jízdu

Vaše snažení bude odměněno i certifikátem, který odpovídá AXA Drive standardům. Budete mít tak osvědčení, že jste ohleduplnými, šetrnými a bezpečnými řidiči.

Bodujte v různých žebříčcích

Díky hodnocení vaší jízdy si můžete změřit, jak jste na tom. Díky různým kategoriím vidíte, kde excelujete a na čem musíte ještě zapracovat. Hodnocení každé jízdy vám pomáhá zjistit vaše silné a slabé stránky. Vidíte tak, v jakých kategoriích excelujete a na čem musíte ještě zapracovat.