Souhlas se zpracováním osobních údajů k marketingovým účelům

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM nebo zaškrtnutím pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním tipů, příruček a novinek“ dáváte souhlas společnostem finanční skupiny AXA v České republice, tj. AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., AXA penzijní společnost a.s., AXA investiční společnost a.s., AXA Management Services s.r.o., aby zpracovávaly Vaše osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení, datum narození, e-mail, telefonní číslo, kontaktní a trvalá adresa, údaje o vozidle, a to za účelem:

■ nabízení produktů těchto společností,

■ zasílání obchodních sdělení (elektronická forma nabízení produktů a služeb),

■ automatizovaným zpracováním osobních údajů s cílem přizpůsobit obchodní nabídku Vašim individuálním potřebám,

■ nabízení produktů a služeb našich obchodních partnerů. Jejich seznam je pravidelně aktualizován a uveden v dokumentu zvaném Informační memorandum.

■ výzkumů trhu a průzkumů spokojenosti s využívanými produkty a službami,

přičemž takovýto souhlas udělujete na dobu trvání registrace, nejméně však po dobu 5 let od tohoto udělení.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že udělený souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat písemně e-mailem na info@radridim.cz.

Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM nebo zaškrtnutím pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním tipů, příruček a novinek“ potvrzujete, že jste se seznámili s textem Infomačního memoranda. Jeho textaci naleznete ZDE.

Tipy pro řidiče

Získejte tipy, příručky a novinky pro řidiče, které vám budeme pravidelně zasílat